Historia firmy

Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Benbenek to rodzinna firma działająca od 1991r. w Przeworsku. Znajdujemy się w czystym ekologicznie województwie podkarpackim. W roku 2005 firma uzyskała uprawnienia do handlu w całej Unii Europejskiej. Zajmujemy się ubojem trzody chlewnej, rozbiorem mięsa wieprzowego, wołowego i cielęcego. Kupowana trzoda pochodzi z małych gospodarstw  rolnych z terenu Podkarpacia.

Kierujemy się solidarną współpracą z regionem, hodowcami i rolnikami. Dzięki własnej linii uboju żywca wieprzowego w sprzedaży oferujemy mięsa najwyższej jakości i takie też wykorzystujemy  do produkcji wędlin.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy wędliny tradycyjne, zestawy wędzonek, szynki, schaby, karkówki, mięsa pieczone, wyroby podrobowe, wyroby pieczone oraz szeroki asortyment kiełbas. Do naszych produktów dodajemy naturalne przyprawy podkreślające intensywny smak, a wędzenie w tradycyjnych komorach opalanych drewnem bukowo-olchowym nadaje im niepowtarzalny smak i aromat. Wytwarzamy około 90 rodzajów produktów co nie oznacza listy zamkniętej. Ciągle doskonalimy technologię i receptury, aby w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

Nasza firma  opiera się na oferowaniu  wyrobów najwyższej jakości produkowanych zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem do współpracy. Zapraszamy!

Nasze wyróżnienia

Naszą jakość potwierdzają otrzymane wyróżnienia